Apple Maniacy

Blitzwolf BW-MFH2 – stacja dokująca dla Apple

Blitzwolf BW-MFH2 Czas na prawdziwą gratkę dla użytkowników jabłuszka. Stacja dokująca Blitzwolf BW-MFH2 to wielofunkcyjne urządzenie, które oprócz ładowania telefonu zapewni światło zdrowe i przyjemne dla oczu.

Moim zdaniem urządzenia tego typu zrewolucjonizują sposoby ładowania naszych telefonów. Zwłaszcza, że coraz bardziej traktujemy nasze telefony jako centra multimedialne.

Oznacza to że z biegiem czasu powstanie coraz więcej wariantów stacji dokujących i w przypadku Apple – wariantów tego urządzenia zarówno oryginalnych jak i nie-oryginalnych.

Z czego składa się stacja

Jak wygląda taka stacja? Ta akurat jest w metalowej wytrzymałej obudowie i składa się z kilku elementów. Znajdziemy w niej, oprócz stacji dokującej, lampę Nitecore oraz co ciekawe miejsce na Apple Watch dzięki, któremu oprócz telefonu możemy ładować tez nasz zegarek.

Co ciekawe urządzenie posiada również złącza USB typu-C więc możliwe jest ładowanie za jego pomocą innej elektroniki niż tej od Apple. Jeśli chodzi o urządzenia ze stajni Apple to kompatybilne są wszystkie IPhony generacji od 5 w górę, nowsze generacje iPadów  i iPodów.

Co jeszcze można naładować stacją dokującą: Blitzwolf BW-MFH2

Oprócz tego telefony firmy Samsung, LG, Motorola czy Nokia również mogą zostać naładowane za pomocą tej stacji.

Wielofunkcyjność tego urządzenia jest, moim zdaniem, jednym z większych jego atutów.  Kupując stację dokującą do telefonu, otrzymujemy w dodatku lampkę i ładowarkę do Apple-watch w jednym. Jest to jedna z większych zalet, gdyż jest to lampka prestiżowej firmy Nitcore, która produkuje również latarki specjalnie zaprojektowane dla służb mundurowych dlatego nie mamy wątpliwości, że lampa jest produktem wysokiej jakości.

Jedynym jej minusem jest to że posiada niewielki zakres 300 stopni poruszania segmentem z żarówką. Nie jest to duża wartość jednakże warto zaznaczyć że lampa jest tylko dodatkową funkcją, jaką ma spełniać ten sprzęt. A podstawową rolę spełnia idealnie zaś tę dodatkową – całkiem akceptowalnie.

Myślę, że Blitzwolf BW-MFH2 znajdzie dla siebie miejsce na wielu biurkach.  Czy to w biurze, w sypialni czy w salonie, stacja dokująca Blitzwolf spełniać będzie swoje przeznaczenie i zarazem całkiem skutecznie dekorować miejsce gdzie ja podłączymy.

tutaj-to-kupisz_400x200