Hobby i Zabawki

Eachine LCD5802 Monitor – Wielki mały monitor

Eachine LCD5802D 5802 5.8G 40CH 7 Inch FPV Monitor z DVR (z własnym zasilaniem)Kamery przyłączone do dronów dają niesamowite możliwości zwłaszcza, jeśli chodzi o nagrywanie krajobrazów czy różnego rodzaju wydarzeń. Dla każdego więc, kto szuka odpowiedniego monitora do nagrywana w dobrej cenie, Eachine LCD5802 Monitor jest idealnym wyborem.

Urządzenie wygląda na solidnie wykonane a obudowa na wykonaną z wytrzymałego plastiku. Mimo wszystko jednak nie próbowałbym tego sprawdzać i rzucać ekranem o ziemie, bo to są delikatne rzeczy.

Pierwszym, co rzuca się w oczy jest to, że monitor ten posiada dwie równocześnie działające anteny które zapewniają jak najlepszą siłę sygnału niezależnie, gdzie znajduje się dron.

Nie odbierają one sygnałów radiowych o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu możemy nie obawiać się zakłóceń. W obudowie możemy również znaleźć wiele łączy AV wejścia jak również i wyjścia, co czyni ten ekran jeszcze bardziej praktycznym.

Obsługa tego urządzenia jest bardzo intuicyjna i praktycznie każdy, kto ma choć trochę obycia z technologią powinien dać sobie radę.

Wyposażenie dodatkowe Eachine LCD5802

Co więcej, ten monitor wyposażony został w dodatkowe części (osłonę) z twardego plastiku mające za zadanie ograniczyć odbłyski słońca na ekranie i spisują się tej roli lepiej niż dobrze.

Bateria również zachwyca wytrzymałością, gdyż pozwala na pracę aż do 4 godzin, kiedy inne odbiorniki z tego samego przedziału cenowego już dawno by się rozładowały.

W dodatku możemy podłączyć do urządzenia również zewnętrzną baterię, co pozwoli jeszcze wydłużyć czas działania.  Monitor Eachine LCD5802 posiada funkcje wyświetlania parametrów wysyłanych przez dron, abyśmy mogli cały czas kontrolować, w jakich warunkach się znajduje.

Eachine_LCD5802D-5802_02

Tu mogę powiedzieć, że jest to funkcja moim zdaniem bardzo przydatna.

W połączeniu z małą waga i niewielkimi rozmiarami czyni monitor bardzo mobilnym i w zasadzie do użytku w każdych warunkach.

Warto również wspomnieć o możliwości działania w trybie DVR, która jest jedną z największych zalet Eachine LCD5802.  Filmy nagrywane przez ten ekran są w całkiem niezłej jakości.

Jedyną wadą tego urządzenia jest relatywnie mała rozdzielczość (800x480px), ale z drugiej strony trudno o większą przy tak niewielkim ekranie (to tylko 7 cali).

Ekran, pomimo swoich rozmiarów spełnia swoje przeznaczenie często lepiej niż propozycje konkurencji. Polecam Monitor Eachine LCD5802 każdemu, kto chciałby zacząć przygodę z dronami i nie posiada dużego budżetu, a zależy mu na jak najwyższej jakości. Pod tym względem monitor stanowi znakomite optimum.

Link do strony gdzie można go kupić za złotówki | darmowa dostawa – strona po angielsku

tutaj-to-kupisz_400x200