Laptopy i netbooki

HUAWEI Matebook M7 – mocny duet

Original HUAWEI Matebook M7To, co w laptopach doceniamy najbardziej to niewielki rozmiar i mobilność. Huawei Matebook M7 podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.

Każdy kto, tak jak ja, fascynuje się komputerami przenośnymi, powinien sprawić sobie takie cacko.

Ja jeszcze mojego nie mam, ale po tym co na jego temat przeczytałem już nie mogę się doczekać kiedy uzbieram fundusze i sobie go sprawię. Zachwyca mnie sama idea połączenia dwóch gigantów w świecie pomysłów stworzonych dla przenośnej elektroniki – laptopa i tabletu.

Ten laptop posiada odpinaną klawiaturę, co czyni go pomostem pomiędzy tabletami, a komputerami przenośnymi.

Pozwala mu to również spełniać funkcje i posiadać zalety zarówno jednego jak i drugiego typu urządzeń. Tablet jest bardzo lekki i bardzo cienki, dlatego bez problemu można go zabrać ze sobą w podróż, czy gdziekolwiek idziemy.

Obudowa Matebooka

Obudowa wykonana z metalu nadaje urządzeniu potrzebnej mu wytrzymałości. Wygląda dobrze i jest ono względnie kompaktowe. Jedynym problemem jest mała ilość wariantów kolorystycznych.

Matebook M7 jest niesamiwicie płaski

Widok z boku HUAWEI M7

Matebook występuje w kolorze złotym jaki i w szarym, ale nie koniecznie muszą być one kolorami przez nas pożądanymi.

HUAWEI Matebook M7 – to prawdziwe cacko technologiczne

Na miejsce każdej wady jest 5 innych zalet, dlatego nie ma co przejmować się estetyką tego urządzenia. To, co ma w środku jest zdecydowanie ciekawsze.

Główne parametry

  • Dysk SSD o pojemności do 256GB w zupełności wystarczy dla takiego przenośnego urządzenia. Co więcej to, że dysk jest SSD oznacza, że uruchamia się ono w kilka sekund, a prędkość odczytu z dysku jest więcej niż zadowalająca.
  • Fabryki Huawei wyposażyły Matebook w dwurdzeniowy procesor Intel Core szóstej generacji, który pozwala na szybkie korzystanie z każdej z dostępnych funkcji tego urządzenia.
  • Jako OS – Windows 10 na pokładzie idealnie sprawuje się w takich właśnie hybrydach.
  • Co ciekawe urządzenie kompatybilne jest z HUAWEI Matepen który pozwala na precyzyjne szkicowanie i rysowanie za pomocą tego „długopisu”.
  • Ekran tabletu jest bardzo czuły na nacisk, dlatego też można za jego pomocą tworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki.
  • Bateria wystarczająco mocna, aby na jednym naładowaniu cieszyć się dziewięcioma godzinami filmów lub 10 godzinami pracy.
  • Kamera, którą dołącza producent nie jest najmocniejsza, ale do wideo rozmów powinna w zupełności wystarczyć.

Warta zauważenia jest cena tego urządzenia. Nie jest ona wybitnie niska, ale to spowodowane jest zapewne tym jak bardzo innowacyjny jest to pomysł. Co więcej porównując cenę do ceny innych tego typu urządzeń, za zachodni lub nawet południowo koreański odpowiednik zapłacilibyśmy dużo więcej.

kupisz-to-tutaj_01