Elektronika Sportowe

Kamera 360° Mini WiFi Panoramic Video – przełom fotograficzny

360° Mini WiFi Panoramic Video Camera 2448P 30fps 16MPW poszukiwaniu ciekawych rozwiązań fotograficznych natrafiałem na wiele różnego rodzaju kamer przenośnych oferujących nagrywanie w przeróżnej jakości. Jednak gdy znalazłem to cudo, musiałem dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Branża kamer 3D jeszcze raczkuje na polskim rynku i wszystkie produkty tego typu oferowane w Polsce są jeszce bardzo drogie. Na ryku chińskim na szczęscie pojawia się co raz to więcej produktów których cena jest nieporównywalnie niższa. Kamera 360° Mini WiFi Panoramic Video jest jednym z nich.

Co oferuje Kamera 360° Mini WiFi Panoramic Video

Możliwości tego urządzenia są naprawdę spore. Zacznijmy od zastosowań dla takiej kamery. Możliwość nagrywania filmów w 3D i tworzenia zdjęć panoramicznych. Oprócz wiadomego zastosowania jako ciekawe urządzenie pozwalające na zabawę obrazem i formą, kamera ta może być wykorzystana jako kamerka samochodowa albo kamera bezpieczeństwa w domu. Wielką zaletą jest wodoodporność w którą producent wyposażył produkt. Możemy dzięki temu nagrywać filmy i robić zdjęcia aż do 30m pod wodą. Jestem przekonany że zdjęcia wykonane w ten sposób muszą być powalające.
Na urządzeniu jest niewielki ekran który pozwoli mieć podgląd na nagrywany właśnie film ale także odtworzyć wcześniej już nagrany. Nagrywać możemy w jakości od 1072P do 2448P co jest dość dobrym wynikiem w porównaniu do większości innych kamer. Wszystkie filmy przez nas nagrane zapisywane są w formacie MOV oraz mogą być szyfrowane na nasze życzenie.

Oryginalna nazwa modelu: 360° Mini WiFi Panoramic Video Camera 2448P 30fps 16MP Photo 3D Sports DV VR Video And Image ABS 

Ciekawą cechą urządzenia jest możliwość wykorzystania smartfona jako pilota do zdalnego sterowania urządzeniem. Pozwoli to również opublikować wcześniej nagrany film bądź zrobione przez nas zdjęcie za pomocą jednego przycisku. Aplikacja na telefon daje nam naprawdę ogromne możliwości pracy z tą kamerą. Wszystkie nasze filmy i zdjęcia zapisywane mogą być na karcie SD o pojemności aż do 64GB.

Co poza tym?

Wielkim plusem jest mobilność. Waga zaledwie 84g oraz niewielki rozmiar czyni tą kamerę łatwą w transporcie i poręczną. Możemy ją zabrać wszędzie i cieszyć się wspaniałymi ujęciami cały czas. Urządzenie dostępne jest w kilku kolorach między innymi w czarnym , białym i szarym. Wygląd produktu cieszy oko, jest nowoczesny.
Bateria jest odłączalna i wymienna co przedłuża zdecydowanie żywotność produktu.

Podsumowując

Kamera 360° Mini WiFi Panoramic Video jest produktem przełomowym, moim zdaniem.
Możliwości które oferuje w porównaniu do ceny są naprawdę ogromne a sama jakość wykonania nie pozostawia wiele do życzenia. Must have dla każdego kto uwielbia nowe rozwiązania w fotografii tak jak ja.

 

Kamera 360° Mini WiFi Panoramic Video