Telefony i akcesoria

Opaska Xiaomi Mi 2 – Niezbędnik gadżeciarza

Original Xiaomi Miband 2 OLED Display Heart Rate Monitor Bluetooth Smart Wristband BraceletJestem osobą podążającą za nowymi trendami i interesującą się technologią. Kiedy usłyszałem o tej opasce, jej użyteczność wydawała mi się nikła. Dlatego też kupiłem sobie egzemplarz – zaskoczyło mnie to, czego dowiedziałem się o tym gadżecie. Opaska Xiaomi Mi 2 to coś więcej niż naszpikowany elektroniką zegarek. Wielu z funkcji, które opiszę poniżej jeszcze nie testowałem, ale już nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić jak działają.

Prawdę mówiąc najbardziej interesuje mnie funkcja mierzenia tempa. Jako biegacz amator, zastanawiałem się podczas moich wypraw czy utrzymuję moje wcześniej narzucone tempo i czy jest właściwe.

Dokładna nazwa produktu to: Original Xiaomi Miband 2 OLED Display Heart Rate Monitor Bluetooth Smart Wristband Bracelet

Opaska Xiaomi Mi 2 posiada sensor, który mierzy puls jak i zarówno krokomierz, którym wylicza przebyty dystans. Utrzymywanie dobrego tempa podczas biegania jest niezbędne i ta opaska zdecydowanie to ułatwia.

Inne funkcje, takie jak szybkie odblokowywanie telefonu poprzez opaskę czy przypominanie o nieodebranych wiadomościach czy też połączeniach to tylko jedne z wielu czynników, które czynią to urządzenie tak przydatnym gadżetem. W dodatku jest ono kompatybilne z każdym telefonem, który posiada co najmniej Android 4.4 oraz wspiera Bluetooth 4.0.

Jest również kompatybilne z komunikatorami ze stajni Apple.

Specyfikacja techniczna stanowi o tym że razem z niską ceną może iść wysoka jakość
Opaska jest wodoodporna i pyłoodporna dlatego nie musimy się martwić, że podczas, na przykład
mycia rąk urządzenie się zaleje i będzie do wyrzucenia. Bateria również powala wytrzymałością, a samo urządzenie czasem działania. Opaska Xiaomi Mi 2 może wytrzymać nawet do 20 dni bez ładowania. Jest tak dlatego że została wyposażona w oszczędne akcelerometry oraz w baterię o pojemności 70mAh.

Wygląd Opaski Xiaomi Mi 2

Wygląd gadżetu również zachwyca, na mojej ręce prezentuje się  on naprawdę dobrze, komponuje się ze wszystkim, co do tej pory nosiłem. Jest dość wygodny, ręka się nie poci pod paskiem.

Do wyboru jest kilka pasków. Ja wybrałem gumowy i jestem zadowolony. Paski mają regulowaną długość dlatego nie trzeba się martwić o to czy urządzenie będzie dało się założyć na rękę. Ekran jest mały, jednak wiele można na nim zobaczyć.

Jest również praktyczny pomimo swoich rozmiarów. Sama opaska jest zadziwiająco lekka. Po pewnym czasie moja ręka przyzwyczaiła się do ciężaru i teraz już nawet nie czuję kiedy mam ją na ręce.

Ogólnie z mojego mądrego zegarka (smartwatcha) jestem bardzo zadowolony. Jest solidnie wykonany i w niskiej cenie. Mogę zdecydowanie polecić ten produkt każdemu gadżeciarzowi. Moim zdaniem jedna z lepszych pozycji na stronie na której to kupiłem. Link zamieszczam poniżej.

kupisz-to-tutaj_01