Elektronika Zegarki

Smartwatch K88H – nadgarstkowe centrum dowodzenia

Smartwatch K88HSmartwatche to trend w technologii i modzie, który przechodzi swoją drugą młodość. Odkąd takie prestiżowe firmy jak Sony, Samsung czy Apple wypuściły swoje produkty tego typu, na rynku pojawiło się setki różnych mniej lub bardziej ciekawych alternatyw. Różnią się one między sobą designem, funkcjonalnością, a przede wszystkim ceną. Jednym z ciekawszych produktów jest Smartwatch K88H.

Trochę o wyglądzie

Warto zacząć od wyglądu tego zegarka. Jest on bardzo nowoczesny i jednocześnie posiada pewną klasę. Urządzenie dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych. Zatem uważam, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Moimi faworytami są czarny i “różane złoto”. Oprócz tego do wyboru mamy również klasyczny złoty oraz srebrny. Pasek dołączony do zegarka można z łatwością wymieniać, więc możliwości personalizacji są tu praktycznie nieograniczone. Smartwatch K88H charkteryzuje wodoodporność klasy IP54, oznacza to, że jest odporny na wszelkie rozbryzgi wody na przykład podczas deszczu czy mycia rąk.

Nie ryzykowałbym nurkowania w basenie.

Co ma do zaoferowania Smartwatch K88H

Producent postarał się, aby oprócz wyglądu, kusiły również funkcje, zaimplementowane w tym urządzeniu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dla sportowców: krokomierz, stoper, system mierzenia tętna. Ta ostatnia funkcja mierzy tętno z dokładnością 90-95% w porównaniu do zegarków Motoroli.

Zegarek ten zmierzy zarówno odległość, którą przemierzymy jak i kalorie, jakie spalimy w tym czasie. Dla technokraty, pełna kompatybilność z telefonami firmy Apple wyposażonymi w iOS 7.0 i wyższy oraz urządzenia z systemem Android 4.4 i wyższym. Za pomocą tego zegarka możemy zdalnie wykonywać połączenia, odbierać je, przeglądać nasze pliki na telefonie, odtwarzać muzykę przez bluetooth i wiele, wiele więcej.

Ciekawą funkcją jest również system monitorowania snu wraz z programowalnym budzikiem, który delikatnie budzi użytkownika o wyznaczonej porze. Kolejną opcją w pewien sposób powiązaną ze zdrowiem, jest przypominacz o ruchu. Jeśli za długo siedzimy w jednym miejscu zegarek wyświetli nam przypomnienie o tym, że trzeba się euszać. Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja.

Co więcej…

Dodatkową funkcją, którą docenią użytkownicy Iphonów jest kompatybilność z Siri oraz możliwość kontrolowania głosem i gestami. Nie musimy nawet ruszyć palcem, by do kogokolwiek zadzwonić, odebrać połączenie, czy uruchomić muzykę.

Jest to na pewno kolejny wielki plus po stronie tego zegarka.

Reasumując

Myślę że dla Smartwatcha K88H znajdzie się miejsce w każdej garderobie. Oferuje on również tyle różnych funkcji że każdy znajdzie dla siebie coś, czego potrzebuje. Myślę, że smartwatche na każdym nadgarstku to przyszłość i to nie taka odległa. Zwłaszcza że ceny tych urządzeń spadają „w oczach”.

tutaj-to-kupisz_400x200